Nasza firma to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi z zakresu:

sprzedaży oraz serwisu urządzeń fiskalnych,
sprzedaży oraz serwisu komputerów i oprogramowania,
sprzedaży materiałów eksploatacyjnych.

Posiadamy zawsze aktualną wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań dla biznesu, które pomogą Państwu efektywnie zarządzać własnym przedsiębiorstwem. Obsługujemy: sklepy, placówki usługowe, restauracje, hotele, placówki handlu obwoźnego.

 

Wieloletnie doświadczenie powoduje, że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, uznanymi na rynku producentami sprzętu i oprogramowania.

 

RAMITOM jest firmą, która od dawna dostarcza rozwiązania wspierające biznes. Nasi pracownicy to specjaliści mający wymagane kwalifikacje i potrafiący podpowiedzieć, które urządzenia fiskalne są warte uwagi w konkretnym przypadku. Śledzimy aktualne trendy i wymagania, przez co wiemy, jak wspierać zarządzanie przedsiębiorstwem.

 

Co zawiera nasza oferta?

 

Wśród podstawowych usług, w jakich się specjalizujemy, wymienić można: sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych, komputerów oraz oprogramowania. Prowadzimy także sprzedaż materiałów eksploatacyjnych związanych z korzystaniem z kasy.

Nasza firma od lat funkcjonuje na polskim rynku. Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę, którą dzielimy się z naszymi Klientami. Chcemy, aby odbiorcy naszych usług byli w pełni usatysfakcjonowanie zarówno poziomem obsługi, jak i poszczególnymi produktami. Dlatego też podejmujemy współpracę jedynie z cenionymi producentami urządzeń i oprogramowania.

Do tej pory zaufało nam wiele restauracji, hoteli, sklepów bądź placówek usługowych, a grono zadowolonych Klientów wciąż się poszerza. Jest to doskonałym dowodem tego, że jesteśmy profesjonalistami.

 

Zobacz z kim współpracujemy