POSNET jest jednym z głównych producentów drukarek i kas fiskalnych. Firma jest na rynku od blisko 30 lat. Klienci cenią produkty tej marki za ich niezawodność i funkcjonalność. Za naszym pośrednictwem można kupić kasy fiskalne dla gastronomii, do gabinetu lekarskiego, do sklepu. POSNET to wysoka jakość, niska awaryjność i nowoczesny design. To właśnie z tego powodu urządzenia dla firm POSNET stanowią częsty wybór. Cechują się intuicyjną obsługą, co dodatkowo może skłonić do ich zakupu. Będą doskonałym wsparciem w prowadzeniu biznesu.

 

Wysokiej jakości kasy fiskalne POSNET

Wśród podstawowych urządzeń tego producenta są różnego rodzaju kasy fiskalne. W zależności od branży i charakteru działalności firmy można postawić na inne kasy fiskalne POSNET. Różnią się między sobą m.in. wielkością, parametrami i funkcjonalnością. Szeroki wybór modeli sprawia, że można je zastosować w każdym sklepie i lokalu usługowym. Kasy fiskalne marki POSNET wyposażono w wydajny akumulator, USB host i mechanizm drukujący „drop-in”. Można je także rozbudować — dokupić urządzenia peryferyjne.

 

Urządzenia dla firm POSNET

Kasy fiskalne online od POSNET (mobilne) to doskonała propozycja dla osób pracujących w terenie. Jednak kasy nie wyczerpują oferty tego producenta. W zależności od potrzeb i charakteru działalności warto wziąć pod uwagę zakup ekranów dotykowych, skanerów lub wag. W każdej firmie ważna jest ergonomia, wygoda, sprawność w działaniu. Sprzęt POSNET, dzięki swojej niezawodności, sprzyja efektywnej pracy i optymalizacji czasu.

 

Drukarki fiskalne POSNET

Chcemy, żeby odwiedzający nasz sklep mieli dostęp do najlepszych produktów na rynku, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć urządzeń firmy POSNET. Poza wyżej wymienionymi do wyboru są także drukarki fiskalne POSNET. Znajdą swoje zastosowanie w firmach handlowych i usługowych. To urządzenia z wieloma praktycznymi funkcjami, na przykład możliwością ustawienia drukarki w pionie lub poziomie. W sprzedaży są modele uniwersalne, jakie można wykorzystać w różnych branżach, ale część z nich to urządzenia zaprojektowane z myślą o konkretnych przedsiębiorstwach. Można kupić model z opcją wyceny leków albo recepty, bądź taki, który jest przygotowany do drukowania biletów.

Oprócz tego zakup można uzupełnić o praktyczne akcesoria jak skórzane pokrowce na kasy fiskalne mobilne, uchwyty lub ładowarki samochodowe. Dzięki temu w jednym miejscu można zamówić wszystko, co będzie potrzebne w firmie.