Urządzenia DATECS - kasy i drukarki fiskalne, terminale płatnicze

 

Jednym z producentów, którego urządzenia znajdziesz w naszym sklepie jest DATECS. To europejski producent, którego urządzenia są tworzone z wykorzystaniem najlepszych podzespołów. Współpracują z firmami na całym świecie. We wszystkich ich produktach wykorzystują innowacyjne technologie, które znacząco usprawniają działanie kas fiskalnych, czytników kodów, wag czy drukarek.

 

Wybierając urządzenia DATECS zyskujesz pełną niezależność, która jest niezwykle cenna w każdym biznesie. Wszystkie urządzenia są w pełni mobilne, dzięki czemu zaoszczędzisz. Nie musisz już kupować 2 kas czy drukarek, jeśli prowadzisz biznes stacjonarny i mobilny. Dzięki świetnie zaprojektowanemu interfejsowi komunikacyjnemu urządzenia szybko łączą się z najbliższą siecią internetową. Pozwala to także na usprawnienie procesu sprzedaży oraz sprawną obsługę klientów.

 

Produkty DATECS, takie jak kasy fiskalne czy bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych, są wykorzystywane w wielu branżach – zarówno usługowych, jak i w handlu. Produkty są w pełni intuicyjne w obsłudze. Polubili je lekarze, fryzjerzy, kosmetyczki, obwoźni sprzedawcy oraz sklepy stacjonarne.

 

Sprawdź naszą ofertę na produkty i akcesoria DATECS i ciesz się dobrym wyborem!

 

ZOBACZ PRODUKTY TEGO PRODUCENTA