Kasa fiskalna jest urządzeniem obligatoryjnym w wielu przedsiębiorstwach. Jednak nie zawsze trzeba od razu kupować ją na własność. Dla wielu firm znacznie atrakcyjniejszą opcją może się okazać wynajem kasy fiskalnej. M.in. z takiego rozwiązania można skorzystać, decydując się na współpracę z naszą firmą. Wiąże się ono z wieloma korzyściami, stąd usługa ta cieszy się rosnącym zainteresowaniem.

 

Wynajem– kas fiskalnych – najważniejsze zalety

Kasy rejestrujące są obowiązkowe właściwie w każdym punkcie sprzedaży detalicznej. Ponadto po zmianie przepisów wielu przedsiębiorców posiadających tradycyjne kasy, musiało wymienić, z jakich korzystali do tej pory. Zakup takiego urządzenia może się wiązać z dodatkowym wysokim kosztem. Na szczęście teraz jest alternatywa, która pod względem ekonomicznym wypada lepiej. Do wyboru jest dzierżawa bądź najem, a wtedy kasa fiskalna będzie wiązać się z niższym wydatkiem. Jest to jedna z najważniejszych motywacji przedsiębiorców, którzy się na to decydują.

Obniżenie kosztów to nie jedyna zaleta. Najem iPOS bądź innego urządzenia to również dostęp do szeregu usług dodatkowych jak zaprogramowanie urządzenia, czy przeprowadzenie szkolenia. Dbamy o to, by nasi Klienci byli usatysfakcjonowani zarówno jakością świadczonych usług, jak i dostępem do kas najlepszych producentów. Dlatego też bez względu na to, czy kogoś interesuje zakup, czy najem, kasy fiskalne dostępne u nas są renomowanych marek, co zapewnia wygodę użytkowania i bezawaryjność. Dzierżawa iPOS to wciąż nowość na polskim rynku, ale grupa przedsiębiorców doceniających to rozwiązanie wciąż się powiększa.

 

Kasa fiskalna - najem - dlaczego u nas?

Jesteśmy na polskim rynku od dawna, mamy doświadczenie i obserwujemy, jakie są potrzeby naszych Klientów. Dlatego też staramy się, by nasz zakres usług był coraz szerszy. Wprowadzenie do oferty urządzenia fiskalnego iPOS było jednym z kroków w tym kierunku. Następnym jest wynajem iPOS. Wynajem pozwala spełnić wymóg, w którym kasa fiskalna musi być w firmie, ale jednak nie kosztuje tyle, co zakup. Tak samo dzierżawa iPOS. Jesteśmy pewni, że warunki, jakie przygotowaliśmy, są dla każdego przedsiębiorcy przejrzyste i spełniają ich wymagania.