Pierwszy mobilny, fiskalny terminal płatniczy na rynku!

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay to wyjątkowe, mobilne urządzenie łączące w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Przyjazny w obsłudze i zdolny do szybkiej aktualizacji funkcji potrzebnych Twojemu biznesowi.

Pospay to: transakcje bezgotówkowe, mobilność i ergonomia!

Elementy składowe Pospay

Aplikacja sprzedażowa

Może pracować w dwóch trybach: kasowym - w charakterze samodzielnego urządzenia lub drukarkowym - jako jeden z elementów systemu sprzedaży. Ma możliwość szybkiej, zdalnej aktualizacji.

Aplikacja płatnicza

Akceptuje płatności kartami: chipowymi, magnetycznymi i zbliżeniowymi oraz płatności dokonywane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Terminal płatniczy

Wyposażony jest w nowoczesny, czytelny 4" wyświetlacz dotykowy.

Urządzenie fiskalne

Wytrzymała i niezawodna drukarka fiskalna. Posiada termiczny mechanizm drukujący o szerokości papieru 57 mm, typ "drop in - wrzuć i drukuj".

Cechy urządzenia

Kompleksowe rozwiązania

Fiskalny Terminal Płatniczy to jedyne mobilne urządzenie, które integruje funkcje kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego.

Płatności elektroniczne

Dzięki Pospay, zrealizujesz płatności bezgotówkowe wykonywane kartami: magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi. Pospay obsługuje również transakcje realizowane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Mocne akumulatory

Drukarka i terminal wyposażone są w dwa, niezależne akumulatory litowo-jonowe. W przypadku, gdy akumulator terminala rozładuje się, terminal może czerpać energię z akumulatora drukarki. Dzięki temu, Pospay może pracować dłużej bez dodatkowego ładowania.

Ergonomia

Pospay jest ergonomiczny. Rozmiary urządzenia to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm. Waga – trochę ponad 0,5 kg. Pospay jest nieduży i dopasowany do kształtu dłoni.

Atrakcyjna cena

Nabywasz tylko drukarkę fiskalną, a terminal wynajmujesz. To nie tylko obniża cenę, ale też sprawia, że nie musisz martwić się aktualizacjami systemu czy naprawami.

Gwarancja

Wynajmowany terminal objęty jest dożywotnią gwarancją i całkowitym serwisem naprawczym. Zakupiona drukarka fiskalna ma 5 - letnią gwarancję.

Prosta adaptacja

Pospay może być, w prosty sposób, zaadaptowany do potrzeb konkretnej branży. W ten sposób znacząco ułatwisz sobie pracę!

Formalności od ręki

Teraz wszystkie formalności związane z zakupem urządzenia fiskalnego i obsługą płatności elektronicznych, załatwisz od ręki w jednym miejscu.

Dodatkowo:

Transakcje elektroniczne Pospay rozlicza Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych - eService. To firma od 19 lat obecna na rynku akceptacji kart płatniczych oraz transakcji bezgotówkowych w Polsce.

Centrum elektronicznych usług płatniczych

Program "Polska Bezgotówkowa"

Terminal Pospay możesz otrzymać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w ramach programu Polska Bezgotówkowa. To wspólna inicjatywa Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Jej celem jest zniesienie opłaty dla przedsiębiorców przy instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy od zainstalowania.