Nowy, mobilny kasoterminal iPOS pocket!

Pierwsza na rynku wirtualna kasa na terminalu płatniczym.

czytaj dalej

Co to jest iPOS pocket?

iPOS pocket to nowy kasoterminal, który jest wirtualną kasą, terminalem płatniczym i systemem sprzedażowym w jednym.

Przełomowa wirtualna kasa iPOS zmienia procesy sprzedaży. Tradycyjne kasy fiskalne przestają być potrzebne. Pocket to nowy wymiar mobilności - wszystkie narzędzia do realizacji transakcji znajdziesz w jednym, kieszonkowym rozwiązaniu. Do prowadzenia sprzedaży nie potrzebujesz niczego więcej.

Wystawia paragony i FV

Wspiera e-paragony

Przyjmie płatność kartą i gotówką

Skanuje kody kreskowe

Wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia sprzedaży

To małe urządzenie skrywa w sobie ogromne możliwości. Dzięki niemu zarejestrujesz sprzedaż, przyjmiesz gotówkowe i bezgotówkowe formy płatności, wydrukujesz paragony i faktury, zeskanujesz kod kreskowy.

iPOS pocket może działać jako samodzielny kasoterminal lub element systemu złożonego z kilku kasoterminali. Dodatkowo wszystkie dane o Twojej sprzedaży wyśle na komputer czy smartfona.

Jakie jeszcze posiada zalety?

Kieszonkowy i w pełni mobilny

iPOS pocket ma akumulator i wbudowaną łączność GSM, co czyni go idealnym kompanem podczas sprzedaży w terenie.

Współpraca z innymi kasoterminalami iPOS

iPOS pocket to kolejny kasoterminal w inteligentnej rodzinie iPOS. Jeśli prowadzisz większy biznes, możesz wyposażyć się w kasoterminale stacjonarne (smart, smart+) oraz uzupełnić je mobilnymi pocketami. Wszystkie Twoje kasoterminale będą ze sobą współpracować.

Niezależnie od tego, czy posiadasz jeden, czy więcej kasoterminali, wyniki sprzedaży zobaczysz w jednym miejscu - w iPOS web logując się do swojego konta z dowolnego urządzenia z internetem.

Kompleksowe rozwiązanie do Twojej gastronomii

iPOS zapanuje nad wszystkimi procesami sprzedażowymi w Twojej restauracji.

Twój kelner: przyjmie zamówienie, wyśle je na kuchnię, zaparkuje i podzieli rachunek, wystawi paragon lub fakturę, przyjmie płatność.

Twój dostawca: przejmie zamówienie, wydrukuje paragon lub fakturę i przyjmie płatność na miejscu, u klienta.

Wszystkie działania Twojego personelu zobaczysz w czasie rzeczywistym na centralnym kasoterminalu smart+ oraz zdalnie - w iPOS web.

iPOS pocket już niebawem w Twoim biznesie

Każde rozwiązanie fiskalne przed wprowadzeniem na rynek musi przejść proces certyfikacji w Głównym Urzędzie Miar. iPOS pocket jest w trakcie homologowania jako fiskalna kasa wirtualna. Zgodnie z ustawą z kas w formie oprogramowania, będzie mogła korzystać gastronomia.

Nowy kasoterminal planujemy wprowadzić do sprzedaży w pierwszym kwartale 2021 r.

Co z obowiązkową wymianą kas fiskalnych w gastronomii?

Branża restauracyjna jest zobowiązana do wymiany urządzeń fiskalnych na kasy online do końca 2020. Kasy wirtualne są świetnym rozwiązaniem dla gastronomii, jednak ich certyfikacja w roku 2020 jest mało prawdopodobna.

Co zrobić? Mamy rozwiązanie! Rozpocznij wyposażanie swojego lokalu od stacjonarnego kasoterminala smart lub smart+. Takie rozwiązanie pozwoli spełnić obowiązek wymiany na kasę online i będzie stanowić bazę do współpracy z iPOS pocket. Klienci iPOS otrzymają możliwość nabycia kasoterminali pocket w pierwszej kolejności i na atrakcyjnych warunkach.

Interesuje Cię zakup współpraca lub integracja?
Zostaw kontakt!

Klikając w przycisk „Wyślij” oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu towarów i usług własnych Administratora.