Kasy fiskalne ELZAB

Jednym z dostawców urządzeń dostępnych w naszym sklepie jest ELZAB. To europejski producent, którego sprzęt jest tworzony z wykorzystaniem najlepszych podzespołów. ELZAB współpracuje z firmami na całym świecie. We wszystkich ich produktach wykorzystywane są innowacyjne technologie, które znacząco usprawniają działanie kas fiskalnych, czytników kodów, wag czy drukarek.

W ofercie mamy również:

  • kasy fiskalne dla prawników ELZAB,
  • kasy fiskalne do gastronomii ELZAB,
  • kasy fiskalne dla kwiaciarni, cukierni, salonów kosmetycznych oraz kiosków.

Kasy fiskalne ELZAB można dopasować do konkretnych potrzeb oraz specyfiki działania danej firmy. Wszystkie urządzenia tego producenta są w pełni mobilne. Nie musisz już kupować dwóch kas czy drukarek, jeśli prowadzisz biznes stacjonarny i mobilny. Świetnie zaprojektowany interfejs pozwala sprawnie łączyć się z najbliższą siecią internetową. To usprawnia proces sprzedaży oraz obsługę Klientów. Pojemna bateria zapewnia wiele godzin nieprzerwanej pracy. Ergonomiczny kształt ułatwia obsługę i zmniejsza ryzyko wyślizgnięcia się z ręki.

Drukarki fiskalne ELZAB

W asortymencie mamy również drukarki fiskalne ELZAB dla niewielkich punktów sprzedaży oraz sklepów z dużym natężeniem ruchu. Starannie dobrane podzespoły gwarantują niezawodne działanie oraz najwyższą jakość wydruku. Drukarki fiskalne sprawdzają się w trudnych warunkach i są przygotowane do szybkiego wydruku wielu paragonów. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją. Drukarki fiskalne ELZAB są w pełni kompatybilne z kasami tego producenta dostępnymi w naszym sklepie. Dzięki temu możesz skonfigurować zestaw idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Terminale płatnicze ELZAB

Oferta firmy ELZAB obejmuje również nowoczesne terminale płatnicze. Ergonomiczne, łatwe w obsłudze urządzenia pozwalają na sprawną realizację płatności kartą. Czytelny wyświetlacz, doskonale zaprojektowane przyciski oraz sprawne łączenie z siecią zapewnia szybką realizację płatności. To w prosty sposób przekłada się na standard obsługi Klienta. Terminale płatnicze ELZAB sprawdzają się w małych firmach, jak i wielkopowierzchniowych sklepach. Pracują bezawaryjnie nawet pomimo intensywnej eksploatacji.

Urządzenia dla firm ELZAB to połączenie trwałości, niezawodności działania oraz intuicyjnej obsługi. To zapewnia ich bezawaryjną pracę przez długi czas. Nasi doradcy pomogą Ci w wyborze urządzeń najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojego biznesu. Sprawdź naszą ofertę na drukarki, terminale oraz kasy fiskalne online od ELZAB i ciesz się dobrym wyborem!