Urządzenia ELZAB - kasy i drukarki fiskalne, terminale płatnicze

 

ELZAB jest jednym z czołowych producentów urządzeń fiskalnych. Początki działalności firmy sięgają 1969 roku. W pierwszych latach funkcjonowania na rynku przedsiębiorstwo specjalizowało się w wytwarzaniu perforatorów. W latach 90. firma ELZAB rozpoczęła produkcję pierwszych kas komputerowych adresowanych dla handlu. Otwartość na nowe pomysły, elastyczność oraz sprawność organizacyjna pomogła w dostosowaniu oferty produktów do aktualnych potrzeb rynku i wymogów formalnych.

 

Wieloletnie doświadczenie, rozwinięty park technologiczny oraz wykwalifikowana kadra pozwala firmie ELZAB dostarczać wysokiej klasy produkty, które cechują się niezawodnością działania, trwałością oraz prostotą obsługi. Dostosowanie do obowiązujących standardów w połączeniu z innowacyjnością dają efekt w postaci funkcjonalnych urządzeń fiskalnych.

 

Wśród najbardziej popularnych rozwiązań technologicznych od marki ELZAB należy wymienić kasy i drukarki fiskalne, które pomagają w skutecznym prowadzeniu sprzedaży. Ważnym elementem oferty producenta są wagi elektroniczne, wydajne terminale komputerowe typu POS oraz nowoczesne weryfikatory cen. Od 15 lat firma ELZAB jest jednym z liderów rynku urządzeń fiskalnych w Polsce. Fakt ten potwierdzają coroczne raporty Instytutu Rynku Elektronicznego. Urządzenia marki ELZAB doskonale sprawdzają się w różnych branżach niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, w którym są wykorzystywane.

 

ZOBACZ PRODUKTY TEGO PRODUCENTA