Urządzenia IPOS - kasy i drukarki fiskalne, terminale płatnicze

 

Ten producent doskonale wie, co to znaczy innowacyjna technologia. Jako jedni z nielicznych oferują uniwersalne, wielofunkcyjne urządzenia.

 

Ich główny produkt to kasoterminalne. Rozwiązanie, które powstało z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Zaczynali jako start up, a teraz są jednym z kluczowych producentów urządzeń płatniczych.

 

Ich kasoterminale dzięki wbudowanej łączności GSM bez problemu łączy się online, zapewniając stały dostęp do internetu. Dlatego to doskonałe rozwiązanie dla biznesów mobilnych, jak gastronomia. Ale doskonale sprawdzają się też u lekarzy, prawników czy w warsztatach samochodowych.

 

Kasoterminal to połączenie kasy i terminala w jednym. Dodatkowo posiadają intuicyjne oprogramowanie, dzięki któremu z dowolnego miejsca na świecie możesz zarządzać swoim biznesem i kontrolować sprzedać. Urządzenia IPOS dostosowane są do aktualnego, szybkiego trybu życia. Ułatwiają również stworzenie nowych strategii sprzedażowych oraz analizowanie zysków.

 

Urządzenia IPOS są dostępne w wyjątkowo przystępnych cenach, jak na technologię i możliwości, które oferuje. Do tego pozwala zaoszczędzić. Nie potrzebujesz już oddzielnego komputera, kasy fiskalnej i terminala – teraz to wszystko masz w jednym urządzeniu.

 

 

ZOBACZ PRODUKTY TEGO PRODUCENTA