Terminale, drukarki, kasy fiskalne – Aleksandrów Łódzki i okolice

 

 

Jesteśmy zespołem fachowców specjalizujących się w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń fiskalnych. Naszym największym atutem jest chęć nieustannego rozwoju. Dzięki temu możemy zaoferować Państwa firmie profesjonalne i w pełni funkcjonalne drukarki fiskalne. Aleksandrów Łódzki to jedno z wielu miast obsługiwanych przez nas na terenie województwa łódzkiego.

 

Na długiej liście klientów naszej firmy znajdują się zarówno sklepy, jak i placówki usługowe, hotele i restauracje. Systematycznie wprowadzamy do naszej oferty nowoczesne rozwiązania, które znacznie podnoszą jakość i wydajność pracy.

 

Wysoka jakość i kompleksowa obsługa

 

Dużym atutem naszej oferty jest jej zróżnicowanie. Oprócz kas, drukarek i terminali fiskalnych możemy Państwu zaproponować niezawodne komputery, funkcjonalne oprogramowanie oraz spory wybór materiałów eksploatacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także kasy fiskalne online. Aleksandrów Łódzki jest jednym z pierwszych miast, w którym wprowadziliśmy je do oferty.

 

Wszystkie urządzenia możecie Państwo obejrzeć „na żywo” w naszym sklepie stacjonarnym. Realizujemy również sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Oferujemy pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań, a także serwis sprzętu zakupionego w naszym sklepie(w tym również przegląd kasy fiskalenej). Zachęcamy Państwa do składania zamówień bezpośrednio na stronie internetowej. Szczegółowa specyfikacja poszczególnych produktów znacznie ułatwi Wam podjęcie decyzji.

 

Szukasz firmy, która oferuje wysokiej klasy drukarki fiskalne i terminale płatnicze? A może odpowiednim rozwiązaniem będzie dla Ciebie przenośna kasa fiskalna? Aleksandrów Łódzki to tylko jedno z miast, które obsługujemy. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zaoferować Twojej firmie!