Terminale, drukarki, kasy fiskalne – Aleksandrów Łódzki i okolice

 

 

Jesteśmy zespołem fachowców specjalizujących się w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń fiskalnych. Naszym największym atutem jest chęć nieustannego rozwoju. Dzięki temu możemy zaoferować Państwa firmie profesjonalne i w pełni funkcjonalne drukarki fiskalne. Aleksandrów Łódzki to jedno z wielu miast obsługiwanych przez nas na terenie województwa łódzkiego.

 

Na długiej liście klientów naszej firmy znajdują się zarówno sklepy, jak i placówki usługowe, hotele i restauracje. Systematycznie wprowadzamy do naszej oferty nowoczesne rozwiązania, które znacznie podnoszą jakość i wydajność pracy.

 

Wysoka jakość i kompleksowa obsługa

 

Dużym atutem naszej oferty jest jej zróżnicowanie. Oprócz kas, drukarek i terminali fiskalnych możemy Państwu zaproponować niezawodne komputery, funkcjonalne oprogramowanie oraz spory wybór materiałów eksploatacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także kasy fiskalne online. Aleksandrów Łódzki jest jednym z pierwszych miast, w którym wprowadziliśmy je do oferty.

 

Wszystkie urządzenia możecie Państwo obejrzeć „na żywo” w naszym sklepie stacjonarnym. Realizujemy również sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Oferujemy pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań, a także serwis sprzętu zakupionego w naszym sklepie. Zachęcamy Państwa do składania zamówień bezpośrednio na stronie internetowej. Szczegółowa specyfikacja poszczególnych produktów znacznie ułatwi Wam podjęcie decyzji.

 

Szukasz firmy, która oferuje wysokiej klasy drukarki i terminale płatnicze? Aleksandrów Łódzki to tylko jedno z miast, które obsługujemy. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy zaoferować Twojej firmie!