Usługi dla Konstantynowa Łódzkiego

 

Efektywne zarządzanie płatnościami w handlu wymaga w obecnych czasach profesjonalnych rozwiązań. Kasa fiskalna to konieczność, jeżeli prowadzisz stacjonarną sprzedaż na rzecz osób fizycznych i rolników ryczałtowych.

 

Kasy fiskalne i inne urządzenia płatnicze!

Oferujemy sprzedaż i dostawę kas, jak również drukarek fiskalnych oraz terminali płatniczych. W zakresie naszych usług leży także serwis i przeglądy urządzeń. Nasi klienci z kolei mogą liczyć na szkolenie z obsługi, konfigurację oprogramowania oraz doradztwo obejmujące wybór konkretnych rozwiązań.

 

Wysokie standardy jakości

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości urządzenia finansowe oraz płatnicze spełniające wymogi obowiązujących przepisów prawnych. Działamy na terenie Konstantynowa Łódzkiego, jak i w innych miastach.

W naszej ofercie posiadamy również wagi sklepowe oraz metkownice, które stanowią uzupełnienie obsługi płatności w handlu.

Jeżeli chcą Państwo uatrakcyjnić swój sklep stacjonarny poprzez wprowadzenie nowoczesnych, komfortowych i bezpiecznych metod płatności, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta.