Usługi dla Łasku

 

Prowadzisz sprzedaż stacjonarną i poszukujesz dostawcy kasy fiskalnej na terenie Łasku? Jesteśmy tu dla Ciebie! W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wysokiej jakości urządzenia o szybkim i stabilnym działaniu. Spełniają one wszelkie wymogi stawiane przez prawo, a w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek usterki niezwłocznie pomożemy Ci rozwiązać problem!

Oferujemy również wykonanie obowiązkowych przeglądów technicznych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasi Klienci cenią nas za fachowość, szybki czas reakcji orasz profesjonalne doradztwo. A sami odnoszą wiele korzyści z zakupu naszych urządzeń!

 

Kasy fiskalne online w Łasku

Od 2020 roku zostały wprowadzone obowiązkowe kasy fiskalne online dla wyznaczonych branż tj. branża motoryzacyjna (również mechanicy) oraz stacje paliw. System połączony jest bezpośrednio z Centralnym Repozytorium Kas. Posiadamy wiedzę w zakresie wprowadzania tego obowiązku w firmie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

W ofercie mamy również terminale płatnicze, które umożliwiają płatności kartą płatniczą. To rozwiązanie, z którego korzysta obecnie coraz więcej osób, dlatego jego wprowadzenie to zdecydowanie konieczność!