Usługi dla Łęczycy

 

Nasza firma od lat dostarcza kasy fiskalne do firm z Łęczycy i okolic. Mamy wieloletnie doświadczenie i znamy wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania fiskalne. Decydując się na współpracę z naszą firmą, przedsiębiorca ma pewność, że kasa fiskalna, z której będzie korzystał, w pełni odpowie na jego potrzeby i będzie wygodna w użytkowaniu.

 

Szeroki wybór kas fiskalnych

 

Chcemy, aby z naszej oferty mogły skorzystać wszystkie małe i średnie przedsiębiorstwa reprezentujące różne gałęzie gospodarki. Dbamy, by w naszym asortymencie były różnego rodzaju urządzenia fiskalne, jednak zawsze pochodzą od renomowanych producentów. Ich produkty cieszą się bezawaryjnością, niezawodnością i łatwością obsługi. Wśród urządzeń, jakie możemy zaproponować, są drukarka fiskalna, kasa fiskalna, przenośna kasa fiskalna i terminale płatnicze.

 

Wsparcie na każdym etapie współpracy!

 

Współpraca z nami nie ogranicza się jedynie do sprzedaży urządzeń. Nasz pracownik przywiezie wybrane przez Klienta urządzenie do jego firmy, zainstaluje je i przeprowadzi szkolenie z obsługi. Pomożemy nie tylko wtedy, kiedy pojawia się problem z kasą fiskalną, ale także jeśli chodzi o terminale płatnicze online. Ponadto zrealizujemy przegląd kasy fiskalnej, którą zakupiono u nas, a w razie potrzeby i usterki urządzenia możliwy jest także serwis kasy fiskalnej.