Usługi dla Poddębic

 

Kasa fiskalna jest urządzeniem, z jakiego korzysta się w każdej branży. Jednak w zależności od rodzaju prowadzonej działalności i wielkości przedsiębiorstwa, warto skoncentrować się na innej grupie urządzeń.

 

Kasy fiskalne dopasowane do potrzeb

 

Podczas tworzenia naszej oferty uwzględniliśmy potrzeby wszystkich firm, przez co wybór jest bardzo duży. Kasy fiskalne, w jakie za naszym pośrednictwem mogą się zaopatrzyć przedsiębiorcy z Poddębic, pochodzą jedynie od dobrych i cenionych od lat producentów.

W zależności od tego, czy potrzebna jest drukarka fiskalna, terminale płatnicze, czy przenośna kasa fiskalna, nasz przedstawiciel pomoże wybrać taki model, który będzie najlepszy.

 

Pozostałe usługi z naszej oferty

 

Pomimo tego, że sprzedaż urządzeń fiskalnych jest podstawą naszej działalności, świadczone przez nas usługi są znacznie szersze. Nasza współpraca najczęściej rozpoczyna się od złożenia zamówienia. Następnie pracownik instaluje kasę lub inne urządzenie i prowadzi szkolenie z obsługi. Pomożemy także wtedy, kiedy w grę wchodzą terminale płatnicze online. W trakcie użytkowania obowiązkowy będzie przegląd kasy fiskalnej, z czym także można się do nas zwrócić. Natomiast w sytuacji, kiedy dojdzie do awarii, wykonujemy serwis kasy fiskalnej. Ponieważ działamy sprawnie, nie będzie kłopotów z przestojami w pracy.