Nowoczesne drukarki, terminale oraz kasy fiskalne – Tomaszów Mazowiecki i okolice

 

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży i serwisie nowoczesnych urządzeń fiskalnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadzamy do naszej oferty produkty, które charakteryzują się niezawodnością i trwałością. Jednym z najczęściej wybieranych urządzeń są drukarki fiskalne. Tomaszów Mazowiecki to miasto, w którym działa wiele firm korzystających z naszych rozwiązań. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować przedsiębiorcom najlepsze urządzenia fiskalne.

Obsługujemy przede wszystkim sklepy oraz placówki usługowe. Na liście naszych klientów znajdują się hotele, restauracje, gabinety lekarskie czy kancelarie prawne. Dla każdej firmy jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę.

 

 

Kompleksowa obsługa urządzeń fiskalnych

 

Asortyment naszego sklepu obejmuje kasy, drukarki fiskalne oraz terminale płatnicze. Poza tym oferujemy komputery, oprogramowanie oraz duży wybór materiałów eksploatacyjnych. Współpracujemy z najbardziej znanymi dostawcami. Ich produkty gwarantują jakość oraz łatwość obsługi. Oprócz salonu stacjonarnego prowadzimy również sklep internetowy.

Nowością w naszej ofercie są kasy fiskalne online. Tomaszów Mazowiecki jest jednym z pierwszych miast, w którym realizowaliśmy zamówienia na tego typu urządzenia. Aktywnie wspieramy naszych klientów w zakresie instalacji oraz wdrożenia pracowników w funkcjonowanie całego systemu. Oferujemy również serwis zakupionych urządzeń.

Chcesz zamówić do swojej firmy drukarki, kasy fiskalne lub terminale płatnicze? Tomaszów Mazowiecki to miasto, w którym zrealizowaliśmy wiele projektów. Już wkrótce możesz dołączyć do długiej listy naszych zadowolonych klientów.