Profesjonalne i niezawodne drukarki oraz kasy fiskalne – Zgierz i okolice

 

Oferujemy nowoczesne, niezawodne i łatwe w obsłudze kasy i drukarki fiskalne. Zgierz to tylko jeden z obsługiwanych przez nas ośrodków na terenie województwa łódzkiego. Mamy duże doświadczenie oraz zespół specjalistów, którzy pomogą Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań dla Waszej firmy.

 

Obsługujemy nie tylko sklepy i placówki usługowe, ale także hotele, restauracje, gabinety lekarskie oraz kancelarie prawne. Nasze produkty sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędne są kasy, drukarki lub terminale płatnicze online. Zgierz to miasto, w którym zrealizowaliśmy wiele zamówień. Dzięki naszym produktom i usługom znacznie wzrośnie standard pracy w Państwa firmie.

 

Sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych

 

Jako jedni z nielicznych możemy zaoferować kompleksową obsługę, która obejmuje sprzedaż, serwis czy przegląd urządzeń fiskalnych. Nasi doradcy pomogą Wam w wyborze optymalnych rozwiązań. Zaplanujemy również montaż wybranych urządzeń oraz szkolenie z ich obsługi. Dzięki temu bez trudu wdrożycie Państwo w firmie rozwiązania, które pomogą w optymalizacji Waszej pracy. Nowością w naszej ofercie są kasy fiskalne online. Zgierz to jedno z pierwszych miast, w którym rozpoczęliśmy ich sprzedaż i serwis.

 

Prowadzimy sklep internetowy, w którym możecie przejrzeć wszystkie dostępne produkty i zapoznać się ze szczegółową specyfikacją techniczną. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz krótki czas realizacji zamówienia. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.

 

Chcesz sprawdzić, jaką ofertę mamy dla Twojej firmy? A może odpowiednia jest dla Ciebie przenośna kasa fiskalna? Zadzwoń i umów się na konsultację z naszym doradcą.