Sprzedaż detaliczna

Posnet dla sprzedaży detalicznej to producent kas i drukarek fiskalnych, który działa na rynku od 1993 roku. Firma dostarcza wysokiej klasy urządzenia przeznaczone dla dużych punktów handlowych jak sklepy wielkopowierzchniowe. Posnet przygotował także bogatą ofertę kas i drukarek fiskalnych dla małych sklepów oraz firm usługowych. Aktualnie firma należy do grona liderów rynku fiskalnego w Polsce. Urządzenia sygnowane logo Posnet są dostępne w ofercie ponad 2 000 aktywnych dealerów oraz przedstawicieli regionalnych. Producent posiada również 6 własnych oddziałów na terenie całego kraju.

Firma zaczęła swoją działalność w czasie, kiedy weszła w życie ustawa obligująca do stosowania kas fiskalnych. Nazwa Posnet to połączenie dwóch określeń – „point of sale” oraz „network”. Aktualnie producent zatrudnia 250 specjalistów z różnych dziedzin. Firma jest dystrybutorem największych dostawców elektroniki użytkowej jak Iiyama, ELO czy Hisense. Posnet jest także właścicielem firmy Lubelskie Fabryki wag Fawag S.A.

Producent kas i drukarek fiskalnych wdrożył do tej pory wiele innowacyjnych rozwiązań w tym:

  • VERO – nowoczesny, kompaktowy POS,
  • Thermal XL 2 – drukarka fiskalna,
  • Pospay2 ONLINE – urządzenie łączące w sobie funkcję kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego.

Dużym atutem produktów marki Posnet jest ich niezawodność. Wadliwość urządzeń opuszczających linię produkcyjną nie przekracza 1%. Przed wysłaniem do partnera handlowego każdy egzemplarz jest szczegółowo sprawdzany pod kątem jakości, odporności oraz prawidłowego działania.

Statystyki jasno pokazują, że co druga drukarka fiskalna w Polsce jest sygnowana logo Posnet. To najlepsza rekomendacja dla jakości urządzeń oferowanych przez polskiego producenta.

 

Sortuj według:

POSNET BINGO MAX ONLINE
POSNET BINGO MAX ONLINE

1 900,00

Szczegóły